مدیریت گروه صنعتی فریمان،مهندس صادق بیان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در ضمینه ی صنایع غذایی با وارد نمودن اظلاعات فنی و تخصصی  خود در ضمینه تولید فر های پخت و بطور اختصاصی فر های قنادی و شیرینی پزی توانست در زمره تولید کنندگان صاحب نام قرار گیرد و در طول سالیان متمادی کار و کوشش، ایشان همراه با توانمندی همکاران با تجربه در این ضمینه توانسته سهم به سزایی از تولید فر های قنادی را در بازار های داخل و خارج از کشور را به خود اختصاص دهند.
این مجموعه فعالیت تخصصی خود را به مدیریت مهندس صادق بیان در سال 1369 در کارگاهی کوچک رسما اغاز نموده و در راستای توسعه ، به کمک نظرات و پیشنهادات ؛برای تولید محصول با کیفیت و کمیت بیشتر در سال 1378 به کارخانه ی جدید خود واقع در شهرک صنعتی محمود آباد نقل مکان نمود .
گروه صنعتی فریمان با  ربع قرن تجربه عملی که در طول سالیان متمادی کسب نموده و علمی در ضمینه طراحی و تولید فر های قنادی ،شیرینی پزی و انواع نان های حجیم و نیم حجیم ؛توانسته نقش به سزایی در صنعتی شدن کارگاه های قنادی و تولیدی های کوچک و بزرگ داشته باشد.
همچنین این مجموعه در طول سالیان پر تلاش ، موفق به کسب گواهینامه های مدیریت کیفیت و پروانه علامت استاندارد ملی ایران شده است.
فر های قنادی ساخت این مجموعه با حرارت غیر مستقیم و صد در صد بهداشتی مناسب جهت پخت انواع  شیرینی ، کیک و انواع نان های حجیم و نیم حجیم می باشد
لازم به توضیح اینکه فر های قنادی گردان ساخت گروه صنعتی فریمان با توجه به نوع استفاده وکاربرد در دو مدل کلی فر قنادی گردان بدون بخار و فر گردان با سیستم بخار جهت تولید انواع شیرینی و نان ، طراحی و تولید میشود که با توجه به سفارشات مشتریان سیستم های هوشمند و نیمه هوشمند PLC جایگزین سیستم های مدار فرمان میشود.
همچنین گروه صنعتی فریمان با عایق بندی کاملا صنعتی  به همراه اجرای سیستم های اسکرین ایر (screen air)  بر روی فر های قنادی  خود توانسته کم مصرف ترین فر قنادی موجود در بازار ایران را طراحی و تولید نماید که علاوه بر اقتصادی بودن ، عمر مفید دستگاه بسیار بیشتر خواهد شد ودر طول سالیان مورد استفاده ظاهر خود را از دست نمیدهد.